Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona średniej klasy, jeżdziłem już na lepszych, ale w relacji do ceny można ją polecić.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony. Te opony to bardzo dobra cena w porównaniu do jakości. Dałem 3 za poziom hałasu gdyż trochę piszczą przy ruszaniu czasmi nawet mało dynamicznie, a ostatnio podczas upałów to samo robią na zakrętach pokonywanych z małymi prędkościami. Nie oceniałem sniegu i lodu bo są to opony letnie i zmieniłem je przed zimą.
Opinia użytkownika: Kolejny przeciętniak. Na drodze czuje sie niepewnie na tej gumie. Odradzam.
Opinia użytkownika: Trochę głośne - średnia klasa.
Opinia użytkownika: Opony dobre ale do samochodów z silnikiem o większej pojemności i większej mocy.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone