| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
2,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
3,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: tylko w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: SP30 miałem z przodu, są dużo lepsze od Kleberów C601TKM D, lepiej hamuja i trzymają na zakretach (mozna nimi wyciagnac auto z zakretu przspieszajac), sa bardziej wytrzymałe na wrocławskie dziury (Klebery "łapały balony" lub dziurawiły boki) SP 30 mimo wpadania w dziury pozostawały całe. dobrze przkazuja moc przy ruszaniu (moze niewielką bo 58KM). Byłem z nich zadowolony, przejeździłem cały sezon (luty - listopad 2007). Auto wykorzystuje do pracy - jestem dostawcą pizzy, średnio w ciągu 12 - 13 godz "robiłem" 150 km (zdarzało sie i ok. 250 km) po Wrocławiu w każdych warunkach pogodowych. Polecam warte tej ceny.