| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,00 |
| poziom hałasu |
3,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
3,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
1,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Opona łądnie wygląda, świetnie lepi się do asfaltu i doskonale ściera. Po dwóch sezonach letnich nadaje się tylko do wyrzucenia. Poprzednio jeździłem na Kleberach, wytrzymały o cały sezon dłużej. Po jednym przejechanym sezonie trzeba już było kombinować z przekładaniem tyłu na przód i odwrotnie, a i tak nie wytrzymały do końca drugiego sezonu. Po koniec drugiego sezonu, na mokrej nawierzchni samochód zaczyna być nieprzewidywalny, zresztą co tu się dziwić, jak bieżnika zostało ok. 2 - 3 mm.W zasadzie ten typ opon wytrzymuje półtora sezonu umiarkownej jazdy (20 tys. km rocznie) przy zakładaniu oczywiście opon zimowych. Nie polecam.