Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony za przyzwoite pieniądze.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Jak za swoją ceną to opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: świetne opony w dobrej cenie. Dwa razy uratowały mnie przed wizytą u blacharza w hamowaniu awaryjnym na deszczu. Pełna kontrola na mokrej nawierzchni, przy rozsądnej prędkości. Może ścieralność i poziom hałasu to nie jest ich mocna strona, ale naprawdę polecam.
Opinia użytkownika: bardzo dobre opony w tej klasie za tą cenę, sam pracowałem przy montażu pras w Hanau Niemcy - wysoka kultura techniczna w całej fabryce.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone