Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam. Troche "ospałe" ale przy ostrym hamowaniu super. Wszystkie inne aspekty OK. Jestem zadowolony dobry stosunek jakosc/cena. Nie zawiodly mnie ani razu a przez miasto jade raczej bardzo agresywnie.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Opony naprawdę godne polecenia. Jeżeli ma się do czynienia z nieodśnieżonymi drogami (jak większość dróg w małych miejscowościach) spisują się idealnie. Nie zdarzyło mi się abym nie mógł gdzieś ruszyć albo podjechać pod górkę. Są bardzo ciche. świetnie zachowują się zarówno na drodze suchej jak i mokrej. Wiem że kolejny komplet opon zimowych to także będzie Dunlop SP30. Jeszcze raz polecam
Opinia użytkownika: Bardzo fajne oponki - komfortowo i bezpiecznie. Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymają się drogi na suchej jak i mokrej nawierzchni. Komfort jazdy do przyjęcia, natomiast ścieralność poniżej krytyki, po 25000 km. zabrakło bieżnika na przedniej osi, na tylnej została połowa, jak na prawie dwa sezony letnie to nie do przyjęcia - znikają szybciej niż jeździ auto.
Opinia użytkownika: Dobre opony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone