Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Fajne oponki średniej klasy w rozsądnej cenie
Opinia użytkownika: Jak dotychczas najlepsze opony jakie miałem, ze względów finansowych nie stosuje opon z wyższej połki, a te są bardzo dobrym rozwiązaniem w przystępnej cenie. Opony kupiłem rok temu i przejeździłem cały sezon letni, teraz rozpoczynam drugi sezon a zużycia prawie nie widać.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone