gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00
Sobota 04.07 8.00 - 16.00

Testy opon samochodowych Dunlop SP Winter Response 2 - Strona 32

Ocena łączna opon Dunlop SP Winter Response 2

Ocena łączna:

5,50 (ilość opinii: 458)
1111150
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,40
poziom hałasu 5,30
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,55
mokra nawierzchnia 5,50
jazda po śniegu i lodzie 5,30
jazda w błocie pośniegowym 5,45
opory toczenia 5,20
ścieralność 5,30
awaryjność -
Kup opony Dunlop SP Winter Response 2

Opinie użytkowników opon Dunlop SP Winter Response 2

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 6,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 5,00
jazda w błocie pośniegowym 5,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Fiat Grande Punto Hatchback I 1.4
  • ponowny zakup: Tak
Andrzej W.:5,301111130

Opinia użytkownika: zima była łagodna więc trudno się wypowiedzieć jak się opony sprawują ale jazda na suchej nawierzchni jak i na mokrej niczym nie odbiega od jazdy na oponach letnich(bridgestone B250) a jeśli chodzi o komfort jazdy to wręcz je przewyższa.Opona bardzo cicha i miękka ,bardzo dobrze wybiera nierówności.polecam wszystkim którzy chcą jeżdzić bezpiecznie.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 5,00
jazda w błocie pośniegowym 5,00
opory toczenia 6,00
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Seat Leon Hatchback I 1.9 TDI (110kW)
  • ponowny zakup: Tak
krzybet:5,301111130

Opinia użytkownika: bdb opona za rozsądną cenę-polecam

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Tak
Jerzy:5,301111130

Opinia użytkownika: Niestety tej zimy nie miałem wielu okazji testowania nowych opon a szkoda bo początki były obiecujące. Pierwszy większy śnieg i wyjazd za miasto żeby odwieść znajomą, droga przez las entej-kolejności odśnieżania, wiec przecierałem szlak na starych bym tam nie wjechał, te dały rade bez żadnych emocji z rzadka tylko włączało się ESP. Na parkingu oblodzonym tez dały rade choć inni musieli już pchać ja nie :). A trzymanie boczne jeszcze mam jeden zakręt przed dojazdem do domu lubię zimą wjechać w niego trochę szybciej te opony odbierały mi ta radość ze ślizgania się bokiem trudno je do tego zmusić. Polecam te opony.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 5,00
jazda w błocie pośniegowym 5,00
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Citroen Berlingo Van I 1.6 16V
  • ponowny zakup: Tak
Karol W:5,301111130

Opinia użytkownika: Warta swej ceny. Cicha i dobrze trzymająca się na każdej nawierzchni.Polecam.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Opel Astra Hatchback G 1.6 (4/100)
  • ponowny zakup: Tak
tomek:5,301111130

Opinia użytkownika: Ideał opony! Rewelacjia .

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 5,00
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Fiat Fiorino Qubo III 1.3 D Multijet
  • ponowny zakup: Tak
DarkM:5,301111130

Opinia użytkownika: Mam nadzieję, że w miarę upływu czasu nie będą się nadmiernie zużywać lub tracić swoich właściwości. Póki co są niemal nowe więc ocena jest z gruntu niepełna. Jeżdżąc na w/w Dunlopach czuję się pewnie i komfortowo zwłaszcza na mokrej lub błotnistej nawierzchni, z którą tej zimy najczęściej mamy do czynienia. Kilka dni lodowej szklanki pozwoliło ocenić je na takiej nawierzchni. I oceniam je na prawdę dobrze. W tak ekstremalnych warunkach ruszanie na lodowej nawierzchni spod świateł i hamowanie wyglądało bardzo przyzwoicie, choć z oczywistych względów nie da się poszaleć takim samochodem. Nie oceniłem tłumienia nierówności bo i samochód raczej mały i ma dość twarde zawieszenie, a więc nie jest to komfortowy ścigacz i same opony takiej sytuacji nie zmienią, choć w mojej opinii są raczej miękkie. I oczywiście najwięcej zależy od samego ciśnienia w tychże oponach i wyjątkowo zmiennej tej zimy temperatury otoczenia. W dość wysokim Qubo trzeba spokojnie podchodzić do ostrych zakrętów, na których przy dość wysokim profilu czuć ich lekkie ugięcie. Za opory toczenia ocena 5, bo średnie zużycie paliwa w zimę zwiększyło się tylko o 0,4 L. W mojej opinii więc nie jest to wzrost niewielki nawet jak na diesla.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 4,00
jazda w błocie pośniegowym 4,00
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: VW Polo Hatchback IV FL 1.4 (59kW)
  • ponowny zakup: Tak
toka:5,301111130

Opinia użytkownika: Brak zastrzerzeń, dobre prowadzenie, ciche.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Opel Astra Hatchback G 1.6 (5/110)
  • ponowny zakup: Tak
bolek:5,301111130

Opinia użytkownika: Świetne opony które w testach na śniegu przebiły nawet mistrza czyli Continental 850 i Micheliny Alpin A4. W moim odczuciu lepsze niż zimowe Goodyery czy Klebery bo na tych jeździłem w innym aucie. Świetnie ciągną na śniegu, hamowanie też bardzo dobre. Do tego są ciche i mają bardzo małe opory toczenia. Jedyny minus to cena zwłaszcza mniej chodliwych rozmiarów np: 195/60. Bardziej typowe rozmiary np. 195/65 już w konkurencyjnej cenie. Gorąco polecam te Dunlopy.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 5,40
mokra nawierzchnia 5,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Skoda Fabia Kombi
  • ponowny zakup: Tak
MarO:5,201111120

Opinia użytkownika: Opona godna polecenia. Jest naprawdę cicha. Dobrze trzyma w łukach - sprawdziłem na suchej i mokrej nawierzchni. Ma ładny wygląd Nie sprawdziłem jeszcze w warunkach zimowych, ale sądzę że będzie ok.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,75
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 4,75
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: VW Polo Hatchback IV FL 1.9 TDI (74kW) (101KM)
  • ponowny zakup: Tak
Koniczek:5,151111120

Opinia użytkownika: Poprzednio używałem opon z firmy Yokohama. Jest widoczna różnica w jeździe dynamicznej, opony nie boksuja jak ich poprzedniczki. W przypadku śniegu nie miałem okazji przetestować.

311 - 320 z 458 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.