Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na Daytonie jeżdzę juz trzecim autkiem .Przedtem byly Opelki i też nie mialam problemów.
Opinia użytkownika: Zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchn spisują się bardzo dobrze
Opinia użytkownika: Oponę warto kupic jeśli nie robi sie zbyt duzo km, ze wzgledów klimatycznych (brak zim) kupowanie drogich opon zimowych nie jest uzasdnione ekonomicznie. Dla mnie opona za całokształt otrzymuje 4-.
Opinia użytkownika: Polecam, do jazdy w mieście i na krótkich dystansach poza miastem.
Opinia użytkownika: Nie miałem okazji w tym roku sprawdzić zachowania opon w porze zimowej. Jednak w obecnie panujacych warunkach, sprawują się dobrze.
Opinia użytkownika: Cena do jakości ok
Opinia użytkownika: Polecam. Dobrze trzymają na śliskiej i suchej nawierzchni.
Opinia użytkownika: polecam jak ktoś nie lubi przepłacać
Opinia użytkownika: średniej klasy ale warte polecenia w tej klasie cenowej jest to jedna z lepszych opcji zakupowych
Opinia użytkownika: Opony w zupełności wystarczą do normalnej jazdy. Trochę są za głośne ale za te piniądze nie ma co dużo wymagać.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone