Opinia użytkownika: Niby jeździ się w porządku jeśli chodzi o zachowanie opon na drodze. Ale dźwięki dochodzące do środka samochodu to jakaś masakra. Cykliczne dudnienie, oczywiście z częstotliwością zależną od prędkości pojazdu. Opony czterokrotnie wyważane (w tym dwa razy ze zbiciem z obręczy na wypadek gdyby się źle ułożyły) i w różnych warsztatach (żeby nie było, że warsztat słaby) i nic. Dlatego nawet jeśli trafiłem na jakiś incydentalnie fatalny egzemplarz to ciężko mi polecać komukolwiek te opony.