Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony oraz jakość wykonania w stosunku do ceny bardzo dobra i zawsze to nowe opony więc rewelacja-polecam.
Opinia użytkownika: Gorąco polecam, ja się nigdy nie zawiodłem. 4 auta i 4 razy nowe opony Dayton
Opinia użytkownika: Po pierwszej zimie oceniam opony b.dobrze. Już założone na sezon 2016 i będziemy dalej testować.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w rozsądnej cenie. Już zakupiłem następny komplet do drugiego auta. Polecam.
Opinia użytkownika: Ogólnie opony OK, ale strasznie głośne
Opinia użytkownika: Słaba trwałość
Opinia użytkownika: Dobra przyczepność do drogi asfaltowej jak i zarówno do drogi bitej o różnej nawierzchni. są naprawdę dobre i tanie opony.Po założeniu opon zrobić geometrię kół a będą długo służyć.
Opinia użytkownika: Bardzo fajna opona dobrze trzymają się nawierzchni. Błoto pośniegowe czy mokra, zimowa nawierzchnia nie stanowią dla niej problemu. Start, zachowanie w zakrętach na plus. Ogólnie polecam!
Opinia użytkownika: mam te opony 2 lata.bardzo dobre na śnieg.
Opinia użytkownika: Opony kupilam niedawno, poki co sprawuja sie bardzo dobrze aczkolwiek przejechalam na nich niewiele km.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone