Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Niezłe opony do spokojnej jazdy.
Opinia użytkownika: dobre opony za przyzwoitą cene
Opinia użytkownika: naprawde dobre opony jakosc i cena naprawde polecam
Opinia użytkownika: Opona sprawdza się w deszczowe dni jak i przy opadach śniegu i błocie pośniegowym. Polecam, warto.
Opinia użytkownika: Wysoka jakość za niską cenę
Opinia użytkownika: Opona tania, ale właściwosciami nie ustepuje droższym Kleberom, czy Pirelli ktore miałem wcześniej . Pewne prowadzenie na śniegu, przewidywalna reakcja w zakretach. Trwała na zużycie. Kolejny zakup ponownie ta marka.
Opinia użytkownika: Jeżdze dużo po autostradach i jak do tej pory oponki mnie nie nie zawiodły
Opinia użytkownika: mogą być :)
Opinia użytkownika: dobra jakość za dobrą cenę
Opinia użytkownika: używam tych opon od 12 lat i nie zamienię się na inne, nigdy nie miałem problemu w trakcie jazdy a trochę jeżdżę po polsce,bardzo wytrzymałe nigdy mnie nie zawiodły,polecam innym.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone