Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Continental robi robotę. Wyjazd w polskie góry- świetnie sobie radziły. Bezpiecznie. Przesiadłem się z Imperiali i odkryłem auto na nowo.
Opinia użytkownika: Wszystko w porządku, jazda w 90% po mieście.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, w bardzo dobrej cenie. Trzymają i na mokrym i na suchym. Śniegu było mało więc ciężko obiektywnie ocenić ale się spisały również.
Opinia użytkownika: Sprawdziły się w warunkach zimowych
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się zachowują na wszelkich nawierzchniach. Na niektórych są może nieco głośne ale w dobrze wyciszonym aucie to nie problem. Po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów nie widzę na nich śladów zużycia. W kategorii cena/jakość to bardzo dobry wybór. Poleca kierowca z prawie 40-to letnim stażem.
Opinia użytkownika: W porównaniu do moich poprzednich uważam, że lepiej się jeździ.
Opinia użytkownika: Opony świetnie sprawdzają się w różnych warunkach.
Opinia użytkownika: Naprawdę dają radę. Poza tym wreszcie mam spokój z wymianą opon na wiosnę i jesienią…
Opinia użytkownika: Niezłe opony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone