| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
4,75 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Opel Corsa Hatchback C 1.2 16V (75KM)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony kupione prawie 4 miesiące temu, sprawują się bardzo dobrze. Na trasie auto prowadzi się pewnie, a przy gwałtowniejszym hamowaniu zachowuje stabilność. Opony dobrze chwytają na śniegu, co daje poczucie bezpieczeństwa w typowo zimowych warunkach. Ostatnio przy małej prędkości wpadłem w poślizg na oblodzonej nawierzchni i auto ześlizgnęło się z drogi do sadu. Mimo tej sytuacji, opony są nienaruszone. Po powrocie na asfalt i przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów z różnymi prędkościami stwierdzam, że nie ma żadnego bicia ani wibracji na kierownicy. Dobrze radzą sobie z błotem pośniegowym i dużą ilością wody na drodze. W warunkach typowo letnich jeszcze nie miałem okazji ich testować, ale jesienią i zimą sprawdzają się bez zarzutu. Solidny produkt, któremu można zaufać.