Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony super. Kupiony już trzeci zestaw
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Dobre opony szczególnie na jazdę miejska.
Opinia użytkownika: Na suchej nawierzchni są super, ale na mokrej na zakrętach lekko wpadają w pośizg.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się dobrze. Jestem zadowolony, jednak na śniegu mają mniejszą przyczepność niż zimówki.
Opinia użytkownika: Opony mają problem na mokrej nawierzchni i są dosyć głośne. Ogólnie za te pieniądze jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Hamowanie oraz przy skręcaniu bardzo znosi/ślizga auto.
Opinia użytkownika: Jest ok.
Opinia użytkownika: Opony jak na swoją cenę są okej.
Opinia użytkownika: Jakość do ceny.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone