Ocena łączna:
Opinia użytkownika: W tych pieniążkach bardzo dobre opony, polecam!
Opinia użytkownika: Opony bardzo fajnie się trzymają w zakrętach jak i na prostej.Zimową porą też się dobrze spisały
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Opony w rozmiarze 13 to w dzisiejszych czasach nieco kontrowersja. W większości pasują do przyczep kempingowych. Ktoś, kto jednak zmienił stare sparciałe Dębice, będzie odczuwał mega różnice :)
Opinia użytkownika: Dobre opony w średniej cenie.
Opinia użytkownika: Opony założono do przyczepki neptun
Opinia użytkownika: Dobry stosunek ceny do jakości.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony sprawdziły się na śniegu oraz błocie.
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Stosunek jakości do ceny OK.Tak jak zaznaczyłem spokojna jazda.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone