Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Kupione jak alternatywa dla Dębicy... i okazało się, że nie jest to alternatywa tylko genialne zastępstwo! Jestem bardzo zadowolony z wyboru opon. Mając je na kołach czuję się pewnie i w sytuacjach wymagających przyczepności wiem, że ją mam.
Opinia użytkownika: opony są naprawdę super, trzymają się na nawierzchni mokrej jak i suchej bardzo dobrze,wygląd opon także ma bardzo ładny i schludny bieżnik jednym słowem polecam wszystkim.
Opinia użytkownika: polecam innym kierowcom
Opinia użytkownika: Jest to chyba najlepszy wybor za te pieniadze. Pierwszy raz kupowalem opony tej firmy. Do tej pory trzymałem się Pirelli. To był dobry wybór. Małe opory toczenia, samochód bardzo dobrze trzyma kierunek jazdy. Opona jest cicha oraz świetnie trzyma się drogi.
Opinia użytkownika: Poprzednio miałem goodyeara excellence wyprodukowane chyba w Słowenii. T001 są duże lepsze pod każdym względem. Ciche, bardzo dobrze trzymają się drogi. Polecam.
Opinia użytkownika: za kierownicą 38 lat ; sam osobowe + sam. typu furgon z opon jestem zadowolony
Opinia użytkownika: Dziękuję Oponeo jestem bardzo zadowolony z opon i usługi
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Opony z pewnością godne polecenia. Przy tej cenie jedne z lepszych jakościowo.
Opinia użytkownika: Fajna opona w dobrej cenie. Może ciut za głośna, ale za to badzo dobrze trzyma auto na drodze.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone