Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony są bardzo ciche. Na suchym zachowują się przewidywalnie. Natomiast na mokrym bywa różnie. Podczas jazdy na wprost jest ok. Niestety w chłodne dni kiedy jest mokro podczas mocnego hamowania często włącza się ABS. co do jazdy po śniegu, to sie nie wypowiem - brak śniegu. Generalnie opony polecam jako świetną alternatywę dla opon sezonowych.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone