Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na suchym opony świetne, w zakrętach też bez problemów. W deszcz nie jeżdziłem więc nic konkretnego nie mogę napisać, po deszczu jeżdziłem jest ok. Ogólnie opony spoko, polecam.
Opinia użytkownika: nie ślizga się na mokrym, daje poczucie bezpieczeństwa, wytrzymała o trwałym tworzywie
Opinia użytkownika: Otrzymałem opony 11 miesięczne, zważywszy, że są to bardziej customowe wymiary, to całkiem nieźle. Do tego produkcji japońskiej. Opony dopiero na dotarciu... przy mojej spokojnej/ostrożnej jeździe niewiele mogę napisać o ich właściwościach np. przyczepności na zakrętach czy mokrej powierzchni.
Opinia użytkownika: Opony ok.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Bardzo dobra cena do jakości.
Opinia użytkownika: Opony kleją jak wściekłe, przesiadłem się z Dunlopa K555 i różnica jest kolosalna.
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Mam mały wybór tylko 3 firmy produkują oponę do mojego motoru.
Opinia użytkownika: Bardzo fajnie prowadzi się motor
Opinia użytkownika: świetna w deszczu!!! trakcja ok, pełen komfort i bezpieczeństwo. nie ma to jak japoński produkt!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone