Ocena łączna:
Opinia użytkownika: okrągłe, czarne, polecam
Opinia użytkownika: Towar zgodny z opisem.
Opinia użytkownika: Jestem raczej początkującym motocyklistą i dla mnie te opony są zupełnie wystarczające. Jeżdżę chopperem, więc i styl mojej jazdy jest raczej spokojny. kilka razy po deszczu, na mokrej nawierzchni czułem się mało stabilnie ale może to tylko brak doświadczenia. Przeczytajcie jeszcze opinię bardziej zaawansowanych motocyklistów. Ja jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Super przyczepność.
Opinia użytkownika: jedzie gładko, dobrze sie prowadzi, bez pogorszenia osiagów na mokrym, na pewno kupię znowu jak się skonczy
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Do turystyki idealna.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: drugi raz nie kupi
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone