Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Założone w XVS 1300A, idealnie się prowadzą na suchym i na mokrym. super w zakrętach solo i z plecakiem. Polecam.
Opinia użytkownika: Oponki rewelka.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzymają się drogi, nawet przy naglym hamowaniu.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre jakkolwiek drogie to warte swojej ceny.
Opinia użytkownika: Zrobiłem trasę do Albanii i z powrotem. W tym połowę trasy z pasażerem. Nie zawiodła nawet na kiepskich bałkańskich drogach, a czasami bezdrożach, co przy moim ciężkim motocyklu (Yamaha 1900) i mojej wadzę - miały niezły test.
Opinia użytkownika: Polecam innym użytkownikom jednośladów.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony pod każdym względem.
Opinia użytkownika: mokre czy suche trzymają super
Opinia użytkownika: Pozytyw.
Opinia użytkownika: Super
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone