Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: W deszczu nie jeździłem, stąd tylko 3 punkty.
Opinia użytkownika: Polecam opony.
Opinia użytkownika: Opona założona na Suzuki M90. Nigdy nie miałem uczucia niestabilności. Zarówno na suchym jak i mokrym dobrze wyczuwalne są limity opony. Przy jeździe turystycznej mocno obciążonym motocyklem nadal zachowuje się stabilnie. Na przedniej przejechałem 8000 mil co daje ok. 13000 km.
Opinia użytkownika: Godne polecenia w tej klasie cenowej.
Opinia użytkownika: Opona bezproblemowa, przyczepność na cruiserze dobra.
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się przy mojej spokojnej jeździe.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Super oponki, dobrze trzymają.
Opinia użytkownika: Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone