Opinia użytkownika: Polecam opony Accelera,nie duże koszty zakupu a dostajemy naprawdę dobrej jakości opony,tej zimy sprawdziły się bardzo dobrze,a zima jak wiadomo była długa i śnieżna,więc idealnie można było ocenić jakość tych że opon!
Więc polecam je gorąco;-)