Opinia użytkownika: Opony po prostu tanie i słabe, nie ma sensu dorabiać do nich "ideologii". Moim zdaniem nie warto zaoszczędzić przysłowiowej stówki..... tym bardziej, że przez słabe opony można stracić sporo więcej...... Reasumując: nabywcy i tak się znajdą ale każdemu kto myśli polecam zaoszczędzić na czymś innym - nie na oponach