Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony, choć po skończonym sezonie jak założyłem opony 17 na alufelgach to samochodu nie słychać :).
Opony kupiłem w listopadzie razem z felgami i założeniem (w serwisie na Bemowie W-wa). Z usługi bardzo zadowolony. Dużo jeździłem po mieście i co weekend za miasto na działkę do lasu. Opony trzymały się jezdni baz zarzutu. w trasie (W-wa Kraków) bardzo głośne przy średnio 90-120km/h (nie jeździłem szybciej niż 140)
Po lesie, drodze szutrowej oblodzonej bez zarzutu.
POLECAM
:))