gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 20.06 7.00 - 22.00
Czwartek 21.06 7.00 - 22.00
Piątek 22.06 7.00 - 22.00
Sobota 23.06 8.00 - 16.00
Niedziela 24.06 nieczynna
Poniedziałek 25.06 7.00 - 22.00
Wtorek 26.06 7.00 - 22.00

Zeetex HP102

opony Zeetex HP102

Zeetex HP102

Ocena: 4,6 / 6,0 1111600 Ilość opinii 647
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Zeetex

Zamów opony
Zeetex HP102

Sprawdź ofertę opon Zeetex HP102 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Zeetex HP102

Typ: opona letnia.

Klasa: ekonomiczna – dobry poziom osiągów w atrakcyjnej cenie.

Przeznaczenie: samochody osobowe.

Bieżnik: kierunkowy - zapewnia dobre osiągi na mokrej drodze.

Charakterystyka: Opona Zeetex HP 102 zaliczana jest do segmentu performance, dlatego polecana jest dla aut średniej klasy, które głównie poruszają się w ruchu miejskim. Model został wyposażony w specjalny system odprowadzający wodę, dzięki czemu gwarantuje niezmienne osiągi w deszczowych warunkach. Ponadto jest odporna na uszkodzenia, dzięki czemu oferuje długie przebiegi. Jej niewątpliwym atutem jest atrakcyjna, niska cena.

Opona Zeetex HP 102 została wyposażona w żebrową konstrukcję, której centralną część stanowi prosty pas przedzielony wzdłużnym nacięciem. Jego zadaniem jest zapewnienie precyzyjnego sterowania niezależnie od stanu nawierzchni. Po obu stronach umieszczono dwa żebra o nieregularnym kształcie, pomiędzy którymi przebiegają faliste rowki. Konstrukcja gwarantuje efektywny drenaż wodny oraz ochronę przed poślizgiem hydrodynamicznym. Ponadto specyficzny kształt żeber zwiększa płynność i dokładność sterowania na mokrym podłożu. Na barkach opony umieszczono wytrzymałe bloki, które pełnią funkcję stabilizacyjną. Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych oraz zapobiec odkształceniom profilu, wewnątrz bieżnika umieszczono nylonową osnowę wykonaną w technologii Jointles. Na brzegu opony zastosowano również ochraniacz tzw. "Rim, Guard", który chroni krawędzie bieżnika i ścianę boczną. Aby opona lepiej przylegała do felgi oraz emitowała mniejszą ilość drgań, stopce nadano zaokrąglony kształt.

Producent: Zeetex to niezależna marka opon dla wielu segmentów rynku. Należy ona do koncernu Zafco ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i zaliczana jest do jednych z najlepszych w klasie ekonomicznej. W ofercie firmy znajdują się modele do samochodów osobowych (w klasie Performance oraz HP), a także bieżniki dla aut dostawczych i lekkich ciężarówek. Dynamiczny rozwój opon Zeetex sprawia, że firma Zafco ogłosiła rozpoczęcie starań o wejście do segmentu premium. Zeetex cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów. Opony Zeetex są bardzo popularne w Europie i USA, a w sumie eksportuje się je do 85 krajów. Zeetex to bezpieczeństwo i oszczędność.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.