gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Czwartek 30.03 8.00 - 20.00
Piątek 31.03 8.00 - 20.00
Sobota 01.04 8.00 - 16.00
Niedziela 02.04 10.00 - 18.00
Poniedziałek 03.04 8.00 - 20.00
Wtorek 04.04 8.00 - 20.00
Środa 05.04 8.00 - 20.00

Nokian Tyres Rotiiva AT

opony Nokian Tyres Rotiiva AT

Nokian Tyres Rotiiva AT

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 9
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Nokian Tyres

Zamów opony
Nokian Tyres Rotiiva AT

Sprawdź ofertę opon Nokian Tyres Rotiiva AT w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Nokian Tyres Rotiiva AT

Przedstawiamy doskonałe opony letnie przeznaczone dla samochodów z napędem na cztery koła oraz pojazdów typu SUV. Model Nokian Rotiiva AT odznacza się znakomitymi walorami trakcyjnymi na suchej i mokrej drodze, zapewniając ponadto bezpieczną i wysoce komfortową jazdę.

W każdych warunkach drogowych opony Nokian Rotiiva AT wykazują najwyższy poziom przyczepności oraz pewność i precyzję prowadzenia. Stabilność i idealna trakcja uzyskiwana jest również na zakrętach. Wspomnieć należy także o krótkiej drodze hamowania, jak również o sterowności i sprawności pojazdu na bezdrożach. Wszystko to zwiększa poziom bezpieczeństwa, ale również pomaga w optymalizacji osiągów auta.

Nowoczesny bieżnik, do produkcji którego zastosowano zaawansowane technologie, składa się z pięciu rzędów żeber, z których każdy realizuje odrębną funkcję. Zewnętrze rzędy pomagają utrzymać stabilność na zakrętach, centralne rzędy natomiast odpowiadają za utrzymanie trakcji i sterowności na prostej, dodatkowo odprowadzając wodę i błoto spod kół. Ostatni element jest niezwykle istotny, ponieważ zapobiega wystąpieniu zjawiska aquaplanningu.

Głębokie i szerokie rowki bieżnikowe, pokrywające całą powierzchnię opon Nokian Rotiiva AT, pomagają utrzymać przyczepność w błocie i głębszych kałużach. Dzięki temu samochody terenowe mogą bez przeszkód pokonywać bezdroża, kierowca natomiast może się cieszyć komfortową jazdą.

Warto także dodać, że materiał produkcyjny omawianych opon, którym jest nowoczesna mieszanka gumowa, odznacza się bardzo dobrą odpornością i wytrzymałością, co wydłuża realny okres użytkowania.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.