gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 01.03 8.00 - 20.00
Wtorek 02.03 8.00 - 20.00
Środa 03.03 8.00 - 20.00
Czwartek 04.03 8.00 - 20.00
Piątek 05.03 8.00 - 20.00
Sobota 06.03 8.00 - 16.00
Niedziela 07.03 nieczynna

Nexen N'Blue HD

opony Nexen N'Blue HD

Nexen N'Blue HD

Ocena: 5,2 / 6,0 1111120 Ilość opinii 121
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Nexen

Zamów opony
Nexen N'Blue HD

Sprawdź ofertę opon Nexen N'Blue HD w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Nexen N'Blue HD

Przedstawiamy bardzo dobre opony letnie przeznaczone dla samochodów osobowych. Model Nexen N'Blue HD wykazuje bardzo dobre walory trakcyjne, wysoki poziom przyczepności i pewności prowadzenia, jak również komfortową oraz bezpieczną jazdę.

Omawiany model opon charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Pozwala, jak wspomniano, na bezpieczną jazdę w rozmaitych warunkach drogowych i pogodowych, uwzględniając wykonywanie rozmaitych manewrów, w tym skręcania czy hamowania. Na suchej jak i mokrej nawierzchni opony Nexen N'Blue HD pozwalają na utrzymanie pełnej kontroli nad pojazdem ze strony kierowcy, zapewniając jednocześnie stabilne prowadzenie. Nowocześnie zaprojektowany bieżnik omawianego modelu opon cechuje się fantastyczną przyczepnością, co jest nieodzownym warunkiem bezpieczeństwa przede wszystkim na mokrej drodze. Nawet przy większych prędkościach oraz przy dynamicznym stylu jazdy opony Nexen N'Blue HD działają bez zarzutu, optymalizując osiągi pojazdu. Dlatego są polecane przede wszystkim kierowcom lubiącym taki właśnie styl jazdy.

Wspomniany bieżnik składa się z pięciu rzędów wąskich rowków o asymetrycznym wzorze. Taki układ pomaga w długim zachowaniu właściwości opon, ponieważ bieżnik ściera się powoli. Jednocześnie duża powierzchnia styku opon z podłożem zapobiega fragmentarycznym uszkodzeniom, sprawiając, że ścieranie się bieżnika następuje także bardzo równomiernie.

Komfort jazdy jest natomiast podnoszony przez umiejętność cichej pracy oraz neutralizacji drgań spowodowanych nierównościami na drodze.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.