gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Kumho ROAD VENTURE MT KL71

opony Kumho ROAD VENTURE MT KL71

Kumho ROAD VENTURE MT KL71

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 9
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Kumho

Zamów opony
Kumho ROAD VENTURE MT KL71

Sprawdź ofertę opon Kumho ROAD VENTURE MT KL71 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Kumho ROAD VENTURE MT KL71

Kumho Road Venture MT KL71 to opona letnia klasy średniej. Przeznaczona jest do samochodów z napędem na cztery koła. Wyposażono ją w agresywną, wytrzymałą rzeźbę przystosowaną do szybkiej i dynamicznej jazdy w warunkach terenowych. Szerokie rowki oraz mocne klocki sprawdzają się nawet na grząskim i mokrym terenie. Opona posiada oznaczenia M+S (błoto+śnieg), dzięki czemu może być stosowana w lekkich warunkach zimowych.

Kierunkowy bieżnik modelu Road Venture MT KL71 składa się z dużych klocków o ostrych krawędziach. Struktura zapewnia efekt wgryzania się w podłoże, dzięki czemu opona nie traci przyczepność nawet w trudnych warunkach. Może być używana zarówno na grząskim, jak i nierównym skalistym podłożu. Podczas jazdy na mokrej drodze, system szerokich rowków o odpowiednio wyprofilowanych ściankach gwarantuje sprawne odprowadzanie wody i błota. Zapobiega również blokowaniu się kamieni wewnątrz bieżnika, które mogą uszkodzić jego powierzchnię, powodować pęknięcia i obtarcia. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wytrzymałe opasanie, które składa się z dwóch stalowych pasów oraz spiralnych, bezłączeniowych przekładek oraz pogrubiona ściana boczna. Podwójna warstwa poliestrowej osnowy sprawia, że opona nie trafi oryginalnego profilu, jest bardziej trwała oraz lepiej przylega do podłoża. Do produkcji bieżnika zastosowano unikalną mieszankę gumową, która zapewnia lepszą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Model Road Venture MT KL71 radzi sobie również na drodze utwardzonej. Centralne żebro gwarantuje płynne i dokładne sterowanie.

Kumho to niezależny, azjatycki producent, który w branży istnieje od 1960 roku. Firma współpracuje ze znanymi, azjatyckimi producentami samochodów takimi jak Kia czy Hyundai. W asortymencie firmy dostępne są opony do aut osobowych, ciężarowych, terenowych a także ciężarowych. Modele zaopatrzone są homologację ECE, niezbędną na terenie Unii Europejskiej. Spełniają wysokie standardy jakości, dzięki czemu cieszą się rosnącą popularnością na całym świecie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.