gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Kumho KH25

opony Kumho KH25

Kumho KH25

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Kumho

Zamów opony
Kumho KH25

Sprawdź ofertę opon Kumho KH25 w naszym sklepie.

Opony Kumho KH25

Przedstawiamy doskonałe opony letnie dla samochodów osobowych. Model Kumho KH25 sprawdza się idealnie w warunkach jazdy na nawierzchni suchej oraz mokrej, zapewniając wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich osiągów auta.

Opony Kumho KH25 zostały stworzone by optymalizować parametry pojazdów w rozmaitych warunkach atmosferycznych występujących latem w naszej szerokości geograficznej. Owej optymalizacji służy przede wszystkim specjalna konstrukcja bieżnika. Dzięki gęsto rozmieszczonym cieniutkim rowkom, opony wprost „nie odrywają” się od podłoża podczas szybkiej i dynamicznej jazdy. Przez cały czas kierowca utrzymuje stuprocentową kontrolę nad pojazdem, jednocześnie ciesząc się precyzją prowadzenia i stabilnością każdego ruchu. Dotyczy to zarówno nawierzchni suchej jak i mokrej.

Asymetryczny bieżnik jest także doskonały w trakcie wykonywania manewru skrętu, w tym na wilgotnej drodze. W takich warunkach nawet bardziej agresywny styl jazdy nie stanowi problemu, ponieważ opony Kumho KH25 utrzymują stałą perfekcyjną przyczepność. Omawiany bieżnik sprawdza się również idealnie w procesie odprowadzania wody, dzięki czemu bardzo dobre właściwości jezdne opon nie zostają w żadnym momencie zachwiane z powodu gromadzenia się wody.

Na suchej i na mokrej nawierzchni każdy kierowca doceni wysoką reaktywność opon Kumho KH25 na każde „polecenie” ze strony układu kierowniczego, co w sposób oczywisty podnosi wydatnie poziom bezpieczeństwa jazdy.

rozmiar indeksy cena
Kumho KH25 205/55R16 91 H 205/55R16 91 H 231 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.