gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Kumho CityVentureConfort KL33

opony Kumho CityVentureConfort KL33

Kumho CityVentureConfort KL33

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Kumho

Zamów opony
Kumho CityVentureConfort KL33

Sprawdź ofertę opon Kumho CityVentureConfort KL33 w naszym sklepie.

Opony Kumho CityVentureConfort KL33

Kumho CityVentureConfort KL33 to opony przeznaczone dla samochodów z napędem na cztery koła, w tym aut terenowych, na sezon letni. Ten model opon charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością, wysokim poziomem bezpieczeństwa jazdy w najtrudniejszych warunkach oraz wytrzymałością i odpornością na zużycie.

Kierowcy pokonujący regularnie znaczne odległości na drogach gorszego gatunku docenią z pewnością jakość prowadzenia pojazdu dzięki zastosowaniu opon Kumho CityVentureConfort KL33. Ppodkreślana jest ona przede wszystkim przez dobrą przyczepność, w tym na drodze mokrej oraz w terenie, jak również przez utrzymywanie przez cały czas bardzo wysokiego poziomu zwrotności auta. Model opon Kumho CityVentureConfort KL33 odznacza się też bardzo dobrą reaktywnością na „polecenia” ze strony układu kierowniczego. Gwarantuje to bezpieczną i komfortową jazdę.

Bieżnik opon Kumho CityVentureConfort KL33 został tak zaprojektowany, aby poszczególne jego elementy realizowały odrębne zadania w trakcie jazdy. Centralne rzędy rowków bieżnikowych są „odpowiedzialne” za utrzymanie stabilności i sprawności pojazdu na prostej drodze, bez względu na rodzaj i stan nawierzchni. Natomiast zewnętrzne rzędy, składające się z systematycznie ułożonych wąskich rowków, sprawdzają się doskonale na zakrętach.

Mocna i trwała konstrukcja omawianego modelu opon sprawia, że produkt jest bardzo wytrzymały i w łagodnym klimacie może być użytkowany przez cały rok, zachowując przez cały okres eksploatacji swoje wyjątkowe właściwości.

rozmiar indeksy cena
Kumho CityVentureConfort KL33 235/55R19 101 H 235/55R19 101 H 362 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.