Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Z opon jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie lepiej wybrać te opony z gwarancją nowości niż podejrzane używane. Opony oferują przy tej cenie bardzo dobre parametry.
Opinia użytkownika: Super opony, polecam, jestem zadowolony
Opinia użytkownika: Opony naprawdę godne polecenia, jeżdżę na letnich jak i zimowych i spisują się bez zarzutu a cena rewelacja:)
Opinia użytkownika: Cóż więcej dodać... Handlarze złomem z zachodu bójcie się, te opony są naprawdę świetne i nie ma potrzeby przepłacać za Michelin czy Pirelli czy nawet za Bridgestone, te opony poprostu niczym nie dostają od tych markowych, cena na pół a jakość dokładnie tak sama, z czystym sumieniem polecam i będę polecał.
Opinia użytkownika: Super opony utrzymuja siĘ przy kaŻdej pogodzie. Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, polecam
Opinia użytkownika: Opony co do ceny są rewelacyjne nie ma różnicy co do droższych
Opinia użytkownika: Szczerze mówiąc, zamawiając opony producenta Zeetex, nie oczekiwałem żadnej rewelacji. Jednak po przejechaniu blisko 5 tys. km z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to jedne z najlepszych opon, z jakimi miałem do czynienia. Sam wulkanizator w trakcie montowania opon na felgi był bardzo pozytywnie zaskoczony jakością opon. Polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone