Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze trzymają się drogi. Cena przystępna. Jakość super. Polecam!
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Super polecam wszystkim niska cena, dobra jakość 5*.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, jazda komfortowa, bieżnik ledwo co się zużywa, na każdą porę roku.
Opinia użytkownika: Zaskoczony jestem, że za tak niską cenę zakupiłem bardzo dobre opony. Bieżnik trzyma, dobrze trzymają się drogi, same pozytywy.
Opinia użytkownika: Polecam warte kupienia,
Opinia użytkownika: Polecam, cena adekwatna do jakości.
Opinia użytkownika: To nie mój pierwszy zakup opon firmy Zeetex. Rozumiem każdego który na początku ma wahania. Jednak zapewniam, że są to naprawdę dobre opony. Lepsze na pewno ok Nokianów i Kormoranów. Przede wszystkim ciche i lepiej trzymają się drogi. Wulkanizator nie miał żadnych problemów z wyważeniem opon. Jedyną uwaga z mojej strony to by dać oponom 500 km by się ułożyły. Dotyczy to jednak każdej opony nawet markowej.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra jakosc za dobra cene, ciche w użytkowaniu bardzo dobra przyczepność, gorąco polecam innym kierowcom.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone