Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super opony. Po co przepłacać skoro można jeździć taniej i tak samo bezpiecznie.
Opinia użytkownika: Jeździłem na oponach Zeetex, bardzo dobrze się jeździ, daję 10 plus za te oponki.
Opinia użytkownika: Tanie opony, ale bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre jak na tę cenę.
Opinia użytkownika: Polecam, opony spełniają swoją funkcję.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne oponki, stosunek jakości do ceny - super. Polecam wszystkim oponki firmy Zeetex.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony dobre, ciche, świetnie trzymają przyczepność. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się sprawują na nawierzchni suchej i mokrej. Odpowiednie opony za niewielkie pieniądze, polecam.
Opinia użytkownika: Opony są super! Jest bardzo cicho w kabinie odkąd zmieniłam opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone