Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona bardzo głośna. Przy jeżdżę w okolicach 50-60 km/h powstaje specyficzne buczenie. Na początku sądziłem, że to łożyska lub inną usterka auta. Ciężko się do tego przyzwyczaić.
Opinia użytkownika: Może z powodu braku śniegu i dodatnich temperatur oraz jazdy po czarnym asfalcie opony straciły swoje właściwości, bo kiedy pojawił się, choć na chwilę śnieg, opony zachowywały się tak jakby były kilku sezonowe, a przecież mają zaledwie kilka miesięcy.
Opinia użytkownika: Polecam. :)
Opinia użytkownika: Opony ok, ale spalanie wzrosło w porównaniu z letnimi.
Opinia użytkownika: Słaba przyczepność na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Dość głośne i nieprzewidywalne na mokrej nawierzchni. Pierwszy raz w życiu wykręciłem na nich podwójne 360 stopni w zakręcie, który pokonuję od wielu lat. Nigdy więcej oszczędzania na oponach.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Dobrze w swojej cenie.
Opinia użytkownika: za krótko je mam żeby ocenić wszystko narazie ok
Opinia użytkownika: Jak za te pieniądze do samochodu miejskiego opona Ok. Zastanawiam się nad kupnem opon zeetex do kia sportage.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone