Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetne opony - nie widzę różnicy miedzy markowymi - za tę cenę polecam :)
Opinia użytkownika: Sprawdzają sie, polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, pierwsza zima, bardzo dobrze się sprawują, cena dobra jestem zadowolony
Opinia użytkownika: doskonale trzyma się nawierzchni
Opinia użytkownika: Zimą nie jeżdżę dużo, ale jestem z nich bardzo zadowolony mając napęd na tył wyjechałem pod górę bez problemu, na poprzednich zimówkach nawet nie dojechałem do połowy także bardzo polecam
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają sie bardzo dobrze, na suchej jak i na mokrej powierzchni, cena nie była wygórowana, na pewno wrócę na kolejne zakupy.
Opinia użytkownika: Super oponki
Opinia użytkownika: Polecam te oponki, bardzo dobrze się prowadzi
Opinia użytkownika: Opony spoko, dobrze się sprawują
Opinia użytkownika: Bardzo fajnie się prowadzi na mokrej nawierzchni.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone