Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam ruszenie tylnym napędem pod górkę, gdy napadało 10cm śniegu przez noc bez problemu
Opinia użytkownika: Opony spełniają swoje zadanie.
Opinia użytkownika: Spełniają swoją rolę.
Opinia użytkownika: Opony super, samochodem dobrze się jedzie, zarówno na suchym, jak i mokrym.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia. Od 10 kat kupuje zeetex do różnych aut i zawsze spełniają moje oczekiwania
Opinia użytkownika: Wszystko super
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: to już mój kolejny zakup i polecam
Opinia użytkownika: Dobra relacja cena-jakość
Opinia użytkownika: Polecam bo są tanie, ładne i spełniają swoją rolę.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone