Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Przy spokojnej jeździe nie widzę z nimi problemu 😊
Opinia użytkownika: Polecam opony, są ciche, auto pięknie się prowadzi.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, jak za taką cenę. Nawet na śniegu i lodzie jeździ się bardzo pewnie i komfortowo.
Opinia użytkownika: Cena i jakość są akceptowalne. Opona do normalnej jazdy świetnie się nadaje.
Opinia użytkownika: Polecam te opony. Znakomicie zachowują się na mokrej nawierzchni, jak i równie dobrze radzą sobie ze śniegiem. Ogólnie polecam to ogumienie - dobry stosunek ceny do jakości.
Opinia użytkownika: Tak polecam. Nie wiem jak się spiszą na innym aucie, ale ja jestem naprawdę zadowolony.
Opinia użytkownika: W tym przedziale cenowy, polecam
Opinia użytkownika: Super opona dobra jakość, przyczepność, komfort. Ciche bezpieczne polecam w 100 %
Opinia użytkownika: Opony ok tylko jedna po miesiącu od zakupy się wybuliła, zrobiła się nierówna i skacze, nie jest to moja wina wada fabryczna...
Opinia użytkownika: Polecam opony bardzo dobrze sprawują się na drodze na każdej nawierzchni
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone