Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak dla mnie bardzo dobre opony, zachowany stosunek jakość/cena. To kolejny zestaw tej marki jaki kupiłem i z czystym sumieniem polecam.
Opinia użytkownika: Przy zakupie opon bardzo sugerowałem się opiniami i nie zawiodłem się, opony jak za tę cenę rewelacyjne. Dość ciche, nie mają problemu na deszczu czy śniegu (przód napęd). Jeżeli wytrzymają 2-3 lata następny komplet również będzie od tej firmy. Z całego serca polecam
Opinia użytkownika: Opony pod każdym względem dobre. Jestem bardzo zadowolony. Polecam
Opinia użytkownika: Opony jak na mokrej, tak i na suchej powierzchni trzymają się drogi są ciche. Polecam
Opinia użytkownika: Przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. Polecam.
Opinia użytkownika: Auto zachowuje się bardzo dobrze na każdej nawierzchni. Uważam, że te oponki są niedoceniane oraz mało popularne. Sam nie znałem ich przed zakupem i musiałem zaryzykować. Ryzyko się opłaciło oponki twarde, podczas jazdy przy temperaturach 20°C były bardzo cichutkie niezależnie od prędkości nawet przy 160 km/h. Na śniegu radzą sobie bardzo dobrze. Ciężko było wprowadzić auto w poślizg (trzeba uwzglednić jednak masę auta oraz długość), udało się to dopiero przy wyłączeniu kontroli trakcji. Auto bez problemu wchodziło w łuk na śniegu przy dosyć wysokich prędkościach bez jakichkolwiek ślizgnięć. Serdecznie polecam.
Opinia użytkownika: Ciche i samochód dobrze się prowadzi na różnych nawierzchniach i przy różnych prędkościach.
Opinia użytkownika: Zakupione opony rewelacyjnie spełniają swoją funkcję zarówno w warunkach jesiennych jak i zimowych i zimowo/wiosennych. Polecam serdecznie!!!
Opinia użytkownika: opony spełniają oczekiwania
Opinia użytkownika: Sprawują się bardzo dobrze.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone