Opinia użytkownika: Opony wyglądaja bardzo ładnie wzór naprawde perfekcyjny. Obawiałem się jednak że opony nie będą jednak spełniały moich oczekiwań, ku zaskoczeniu opony wręcz je przewyższyły. wyśmienicie łagodzą nierówności na suchym asfalcie są ciche jak letnie opony nie ma słychać wycia jak to przeważnie jest przy zimówkach na mokrym asfalcnie nie ma zadnej róznicy troszke sie uślizgują na ujeżdżonym śniegu ale to jak wiekszość opon zatem w nie ujeżdżonym idą jak "czołg" naprawde z ręką na sercu można polecić te opony w tym przypadku cena nie idzie w parze z jakością ponieważ jakość jest BARDZO DOBRA!