Opinia użytkownika: Byly to pierwsze opony od firmy Zeetex, ktore kupilem i szczerze mowiac jak za tak niska cene naprawde spisuja sie bardzo dobrze. Kupilem tez letnie Zeetexy do Mercedersa E320 i tez jestem z nich bardzo zadowolony. Lepiej wymienic opony czesciej niz trzymac do konca az sie rozpadna bo szkoda wydanej kasy.
Rocznie robie okolo 25-30 tys km wiec nie jest to opinia internetowego pseudo eksperta, ktory tych opon na oczy nie widzial a najwiecej ma do powiedzenia.
Szczerze polecam.
PS.
Co do pochodzenia firmy faktycznie jest to mloda firma z UAE (Zjednoczone Emiraty Arabskie) nie z Chin jak twierdza "eksperci". Kupujac te opony obawialem sie, ze faktycznie moze to byc babol, ale jednak nie rozczarowalem sie.
Dla ludzi szanujacych pieniadze i nie dajacych sie oglupic propogandzie jak najbardziej polecam.