Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony kuipilam na zimę. Po przejechaniu jednego sezonu nie mam do tych opon żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrze zachowuje się na śniegu. Spokojnie opony mogę polecić są w przystępnej cenie w stosunku do jakości.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony co do ceny i produktu
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z tych opon, cena jak najbardziej adekwatna do jakości, sa ciche i śmiało wystarcza na kilka sezonów u mnie w quattro każda góra moja. Polecam
Opinia użytkownika: Sprawowały się dobrze na obliczonej nawierzchni polecam
Opinia użytkownika: W czasie użytkowania jestem mile zaskoczony. Opona bardzo dobrze zachowuję się na śniegu czy deszczu a przede wszystkim jest bardzo cicha. Godna polecenia.
Opinia użytkownika: Świetna jakość w stosunku do ceny.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony, które z powodzeniem można polecić innym. W innym samochodzie mam też opony Zeetex letnie i też sprawują się bez zarzutu zatem oferta firmy Zeetex jest bardzo trafny wyborem.
Opinia użytkownika: W tym przedziale cenowym nie ma lepszych. Zaryzykowałem kupno opierając się na opiniach użytkowników, którzy wcześniej użytkowali te opony, nie żałuje kupna, jestem zdecydowanie zadowolony.
Opinia użytkownika: Eksploatuje opony 215-55-16 przy c4 picasso, minęło 90 dni , na razie bez uwag. Nalezy zwrócić uwagę na poslizg na pasach przejść.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone