Opinia użytkownika: Opona niskobudżetowa takie było założenie i sprawdzenie właściwości made in china. Zimy stulecia na pomorzu nie było oprócz kilku dni, a wiec na to co spadło opona zachowuje się poprawnie. Hałas nie odczuwalny, wygląd ok.Trwałość mogę ocenić po 2 - 3 sezonach. Polecam