| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
3,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: To moje pierwsze opony Zeetex. Kupiłem, bo cena 17- to calowych opon była rewelacyjna (205 zł). Przejechałem około 8 tyś. km i wciąż mam prawie cały bieżnik. Nie ma problemu we wchodzeniu w zakręty, opony są ciche i nie piszczą. Auto dobrze trzyma się drogi. Główne zastrzeżenie to jazda na mokrych drogach. Przy ruszaniu na mokrej nawierzchni często zrywa mi przyczepność i włącza się kontrola trakcji. Może to po części kwestia mocnego silnika (170 KM), ale na poprzednich nie miałem takiego objawu. Mimo że na boku jest napis "All Season" i znaczek ze śnieżynką, to raczej są to typowe letnie opony. Ogólnie jednak uważam, że to dobry zakup. Nabyłem je w zeszłym roku, bardzo tanio i jestem zadowolony.