Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Opony bardzo mi się sprawdzają, są miekkie i przy gwintowanym zawieszeniu nadały mi troszkę komfortu. Po 2000 km, nie widzę zbyt dużego z użycia, myślę że 3 lata pośmigają ;)
Opinia użytkownika: Super oponka, wcale nie trzeba kupować drogich i markowych opon, gdzie w zasadzie płaci się za firmę. Uważam iż te oponki przewyższają właściwości niektórych markowych i znanych producentów opon.
Opinia użytkownika: Opony bardzo ciche. Samochód świetnie się prowadzi.
Opinia użytkownika: Świetne opony za naprawdę dobrą cenę
Opinia użytkownika: POLECAM.
Opinia użytkownika: Super opony w dobrej cenie, polecam.
Opinia użytkownika: Polecam opony letnie Zeetex :) Spełniają się w każdą pogodę :) Miesięcznie przyjeżdżam 1500 km autostradą A4 i nigdy mnie nie zawiodly ;)
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze się trzymają mokrej nawierzchni, co mnie bardzo zdziwiło. Jestem zadowolony z tych opon.
Opinia użytkownika: 👍💪
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone