Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony sprawują sie naprawdę dobrze, jestem z nich bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Polecam te opony z czystym sumieniem, są naprawdę świetne i niedrogie w porównaniu z reklamowanymi producentami.
Opinia użytkownika: Nigdy nie oszczędzałem na oponach i teraz zrobiłem tak samo. Opony pracują w służbowych autach i oceniane są przez kierujących bardzo wysoko.
Opinia użytkownika: Opona mimo tego, że wąska i wysoka (taką założyłem na zimę) idealnie sterowna, żadnego, nawet minimalnego noszenia. Auto idzie jak po sznurku, również w zakrętach. Kierunkowy bieżnik - zero problemu w kałużach. Idealna na polską zimę, polecam.
Opinia użytkownika: polecam
Opinia użytkownika: Cena przystępna a jakość znakomita.
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Kilka razy zdarzyło mi się przejeżdżać przez zasypaną drogę trąc podwoziem o kopny śnieg i nie było problemu z wyjazdem, na mokrym asfalcie trzymają jak na suchym, na lodzie oczywiście poślizg przy hamowaniu za to z ruszaniem nie ma problemu.
Opinia użytkownika: Polecam!!!
Opinia użytkownika: Polecam, bardzo dobry zakup.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone