| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,80 |
| mokra nawierzchnia |
5,40 |
| jazda po śniegu i lodzie |
4,40 |
| jazda w błocie pośniegowym |
4,00 |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
4,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Opel Astra Hatchback
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Polecam opony yokohama, za niewielkie pieniądze można mieć dobre opony na zimę z Japonii, a nie jakiś badziew z Chin. Opona świetnie zachowuje się na nawierzchni mokrej, trzyma w zakrętach i dobrze się hamuje, jednak na śniegu i błocie pośniegowym podczas ruszania zdarzy się, że się ślizga przy hamowaniu mocniejszym :D Ogólnie wg mnie dobra opona, na pewno kupię jeszcze opony tej firmy, wiosna już niedługo :D
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: Peugeot 208 5 drzwi I 1.2 82 VTi (60kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony prezentują bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Zapewniają cichą, bezpieczną jazdę bez konieczności opróżniania portfela. Z tego co zauważyłem, mają niskie opory toczenia, więc sprzyjają oszczędnej jeździe. Po przejechaniu niewiele ponad 5k km nie widać po nich znacznego zużycia. Nie mam informacji na temat łatwości ich zakładania na felgę, czy łatwości wyważania. Nie wystawiam najwyższej oceny ze względu na swój spokojny styl jazdy, może komuś bardziej wymagającemu wpadłyby jakieś minusy tych opon w oko. Podsumowując, są to opony godne polecenia, jeśli będę kupował następne to wezmę pod uwagę ten sam model.