Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetnie trzymają się drogi, polecam
Opinia użytkownika: Co prawda mam auto 4x4 ale moim zdaniem auto świetnie sobie radzi, dobrze wybiera śnieg w górach bez problemu poradził sobie na stromych nieodśnieżonych podjazdach.
Opinia użytkownika: Markowe opony w dobrej cenie. Spełniają moje oczekiwania.
Opinia użytkownika: Super, testowane w Świeradowie podczas ferii zimowych, bez zarzutu.
Opinia użytkownika: Pierwszy sezon, ale opony spisują się znakomicie zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. W głębokim śniegu radzą sobie całkiem dobrze.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Super przyczepność i pewność prowadzenia. Cicha przy prędkościach autostradowych.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: Są genialne
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, ciche, dobrze trzymają się jezdni
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone