Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony są okey.
Opinia użytkownika: Trzymają drogę idealnie, nawet na mokrym torze. Polecam!
Opinia użytkownika: Super opony, polecam.
Opinia użytkownika: Wysoka wydajność/cena.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, w warunkach polskiej zimy sprawdzają się bez zarzutu. Do tego są ciche.
Opinia użytkownika: W 100% polecam. Sprawdziły się jak najbardziej na błocie pośniegowym.
Opinia użytkownika: Opony bardzo ciche. Dobra przyczepność i odprowadzanie wody. Na śniegu, jak i błocie pośniegowym zachowują się bardzo dobrze, zwiększając tym samym bezpieczeństwo jazdy w warunkach zimowych. Polecam.
Opinia użytkownika: Moja pierwsza przygoda z YOKOHAMA i bardzo udana. Opony premium w cenie niesamowicie przystępnej. Świetne prowadzenie, trzymanie drogi: mróz, śnieg, na autostradzie cały czas można czuć się pewnie. Po mieście na błocie pośniegowym i oblodzeniach bez żadnego problemu. Świetne opony. Polecam! Nie oszczędzajcie na bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, polecam bez zastanowienia, cena również adekwatna. Polecę znajomym na pewno.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, kolejny komplet już użytkuje.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone