Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Mam te opony drugi sezon. Sa super i na pewno kupię je ponownie
Opinia użytkownika: Przy rozpędzaniu trochę się ślizgają ale myślę że to za dużo gazu ale po za tym rewelacja szczególnie jazda w ulewie trzymają jak po suchym dla mnie super
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, świetnie odprowadzają wodę. Przy moim stylu jazdy dość szybko się ścierają. Jeden sezon i opony do wymiany. Przy zużyciu opony do granic oznaczonych punktami opona zaczyna się robić bardzo śliska. Ogólne wrażenia z użytkowania bardzo pozytywne. Planuję nabyć ten sam model w przyszłym sezonie. Gorąco polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo fajna i ładna opona za niewielką cenę. Idealna na suchą nawierzchnię, na mokrą "the best". Rzadko traci przyczepność. Doskonale pochłania nierówności jezdni. ścieralność ok. 1 mm na 10.000 km. Hałas trochę mniejszy niż przy zimówkach. Analizując opinie przed zakupem zauważyłem, że na oponę narzekają posiadacze cięższych aut i myślę, że mogą mieć rację. Oponę bardzo polecam.
Opinia użytkownika: opony rewelacja. świetne na deszczowe dni do szybkiej jazdy po kałużach. równie dobre do jazdy po suchym choć na ostrych zakrętach słychać czasem tylny uślizg, ale to raczej niedostosowanie prędkości do zakrętu. jestem bardzo z nich zadowolony i nie kupię nic innego poza good year'ami
Opinia użytkownika: oponki są naprawdę super.
Opinia użytkownika: Opona ma same zalety, gdyby była tylko lżesza należałaby do klasy energy, za to spokojnie można się pochawlić że przez 3 sezony nie było na niej kapcia. Oponę docenią kierowcy, którzy lubią jazdę bez kompromisów w deszczu a prowadząc się na suchym ma tendencję do prostowania kierunku jazdy! Polecam
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Przejechałem na nich juz troche i jestem zadowolony, dobrze odprowadzają wodę, są twarde i naprawde niezłe, chciałem kupić oponki z wyższej półki ale nie wiem czy jest sens bo cena nie zawsze odpowiada jakości. Zamierzam poszukać jeszcze coś do 200 zł a jak znajde cos ciekawego to kupie, jak nie wróce do u do uniroyalek 680
Opinia użytkownika: swietne oponki, polecilem znajomym, maja w peugocie 306, w grand scenicu, za te pieniadze to nawet lepsze niz inne markowe michellin, czy pirelli, swietne na mokrej nawierzchni, moje autko lekkie, tył nie dociążony, nie było bata żeby mi w poslizg wpadło, a wolno nie smigam, polecam, gwarantuje zadowolenie
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone