Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre, nie spodziewałem się, że mogą być lepsze od moich poprzednich Pirelli, a jednak. Elegancko na zakrętach, mokrej i suchej powierzchni, ścieralność przyzwoita. Rzeczywiście bardzo niedoceniana opona.
Opinia użytkownika: bardzo dobra opona.idealna do jazdy po wodzie,znakomicie odprowadza wode.niezastapiona na koleinach.
Opinia użytkownika: swietna opona za smieszne pieniadze SUPER NA MOKREJ DRODZE wtedy widac co potrafi
Opinia użytkownika: Opony dobre, dobrze trzymaja się zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, podczas jazdy sportowej dobrze trzyma sie drogi, przy pierwszych przymrozkach zalecam założenie ogumienia zimowego, Ogólnie: jedna z lepszych opon na nasze warunki drogowe, niska cena ...
Opinia użytkownika: Zakupiłem te opony w Oponeo, gdzie dla wybranego przeze mnie przedziału cenowego doradzono mi właśnie ten model. Już podczas montażu u wulkanizatora dowiedziałem się, że to był dobry wybór. Mogę zdecydowanie potwierdzić: do tej pory zawsze po wjechaniu w głęboką kałuże samochód ściągało tak, że musiałem naprawde kontrować kierownicą (to były opony Firestone). Po wymianie na Unirojal Rallye 680 - jak ręką odjął, zjawisko nie występuje! Mam wrażenie, że są ciut głośniejsze na suchej nawierzchni, poza tym same plusy.
Opinia użytkownika: Rewelacyjna opona do małych pojazdów. Nie zrażajcie się dość niską ceną w porównaniu do innych marek. Poprzednio jeździłem na oponach Michelin Energy - zrobiłem na nich 75 tys. km. Nie spodziewałem się więc po Uniroyalach jakichś rewelacji. I co? Po przejechaniu blisko 20 tys. nie lada zaskoczenie in plus. Mimo gorącego lata opony na suchej, nagrzanej nawierzchni sprawują się bez zarzutu. W czasie deszczowego sierpnia na wodzie rewelacja - powtarzam re-we-la-cja!!! Kilka razy na takiej nawierzchni musiałem ostrzej hamować i w porównaniu z wcześniejszymi Michałami różnica wyraźnie zauważalna na korzyść Uni. Po dwóch sezonach ścieralność niezauważalna!!! Choć może wynika to z bardzo umiarkowanego stylu jazdy - nie jestem małolatem z dopiero co nabytym prawkiem, aby ruszać z piskiem opon. Opona dość miękka, więc świetnie tłumi nierówności tak charakterystyczne dla polskich miast. Polecam dodać 0,1-0,2 bara na przód i tył. Niezłe zachowanie także na błocie pośniegowym - rok temu spóźniłem się nieco z wymianą na zimówki - jak widać zima zaskakuje nie tylko naszych drogowców. Na lodzie nie jeździłem. Poziom hałasu przy 130 km/h niższy w porównaniu do Michelin. Nie wiem jak ta opona sprawuje się w dużo cięższych autach. Jednak dla posiadaczy aut małych preferujących umiarkowany styl jazdy naprawdę polecam Uniroyalki. Nie zawiedziecie się!!!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone